Direct link      Contact      
Peatse kohtumiseni, Robert Oetjen First study camp announcement

First study camp announcement

KUTSE õppelaagrisse Looduskaitseühing Kotkas ja Eesti Loodushoiu Keskus kutsuvad 13 kuni 18 aastasi loodus- ja kalandushuvilisi noori osalema õppelaagris, mis toimub 27.-29. juulil Palupõhja looduskoolis Alam-Pedja looduskaitsealal. Kolmepäevases õppelaagris tutvume Emajõe vesikonna jõeelustikuga, Emajõe vanajõgedega, Natura 2000 põhimõtetega, teeme natuke talgutööd kudealade puhastamiseks ja muidugi tegeleme kala püügiga. Juhendajateks on looduse ja kalandusalased asjatundjad Loodushoiu Keskusest, Kotkast ning Keskkonnaametist, külalisena jagab kalastusalast teadmisi (ja ehk mõnda kallist saladust)  Vladislav Kor˛ets. Kogunemine  27. juulil 11.00 looduskooli juures Palupõhjas, organiseerime ka transporti Tartust. Laagri lõpetamine 29. juulil kl 15.00 (Tartus tagasi kl. 16.00). Ööbimine telkides või looduskoolis, võtke kaasa magamiskott. Laagri tarbeks võtke kaasa oma kalastustarbed, kui on. Laager toimub Euroopa Liidu Life + 2007 projekti "Happyfish" raames ja on osalejatele tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud (30), siis andke märku võimalikult kiiresti (nädala jooksul) oma osalemissoovist aadressile robe[no-Smpam)rt@kotkas.ee"> või tiin[no-Smpam)a@kotkas.ee"> . Kui laagris osalejate grupp on komplekteeritud, siis saadame täiendavat infot laagri kohta.   Küsimused ja lisainfo: tiin[no-Smpam)a@kotkas.ee"> , 521 3338.

Peatse kohtumiseni,     

Robert Oetjen        

WILDLIFE ESTONIA
NGO Wildlife Estonia is established in 2000. Our aim is to protect rivers and other aquatic habitats. We care about the nature, biodiversity and fish in particular.

HABITATS
Springs, rivers and lakes are our common treasure. The more natural status they have the more precious they are. 

COMPETENCE
Successful application and implementation of river restoration and fish population status improvement projects. Scientific ichthyology studies with traditional and modern bio-telemetric methods. 

CONTACTS
Eesti Loodushoiu Keskus, registration 80124928,
Address: Veski 4, 51005 Tartu, ESTONIA 
Send e-mail:
Contact phone (+372) 51 76886

Kodulehe valmistamine aara.ee

First study camp announcement

KUTSE õppelaagrisse Looduskaitseühing Kotkas ja Eesti Loodushoiu Keskus kutsuvad 13 kuni 18 aastasi loodus- ja kalandushuvilisi noori osalema õppelaagris, mis toimub 27 -29

First study camp announcement

Footer text write here, mostly used for contact data.