Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Peale roo ja muu veetaimestiku eemaldamist suvel ja sügisel on muutused silmaga nähtavad. Nähtavale on ilmunud avatud veepeeglit. Taas on näha Prästvike järve veepinda 10 hektarit Prästvike järve taasavatud

10 hektarit Prästvike järve taasavatud

7. okt. 2016

Peale roo ja muu veetaimestiku eemaldamist suvel ja sügisel on muutused silmaga nähtavad. Nähtavale on ilmunud avatud veepeeglit.

Prästvike järve tervendamise tööd Vormsil on olnud edukad. Roog ja ujuv taimesti on eemaldatud 10 hektaril järvest. 

10 hektarit Prästvike järve taasavatud
Taas on näha Prästvike järve veepinda

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

10 hektarit Prästvike järve

Prästvike järve tervendamise tööd Vormsil on olnud edukad Roog ja ujuv taimesti on eemaldatud 10 hektaril järvest Peale roo ja muu veetaimestiku eemaldamist suvel ja sügisel on muutused silmaga nähtavad. Nähtavale on ilmunud avatud veepeeglit.

10 hektarit Prästvike järve taasavatud

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »