Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
2014 LIFE+Platform meeting

LIFE uudiste kõige loetum lugu 2014 oli ülevaade seminarist! LIFEnews 20 jaanuar 2015

Ülevaade seminarist

 

Täname osalejaid ja korraldajaid ASTRALE GEIE'st sisuka ja viljaka seminari õnnestumise eest! Loodame, et nautisite viibimist Tartus ja soovime kõigile edu eesmärkide savutamisel!

LIFE+Platform meeting

Osooni võttegrupp valmistas saatelõiku Alam-Pedja looduskaitsealast ja tegi kaasa lodjasõidu Palupõhjast Käreverre. Teel valmisid interviuud Alam-Pedjaga seotud inimestega ja ka väliskülalistega. Alam-pedja looduskaitseala tähistas sellel aastal 20'ndat sünnipäeva!

Osoon, 20.10.2014

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE+Platform meeting

LIFE uudiste kõige loetum lugu 2014 oli ülevaade seminarist! LIFEnews 20 jaanuar 2015 Ülevaade seminarist Seminari aruanne (

LIFE+Platform meeting

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »