Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Projekt Happyfish võitis tähtsaima keskkonnaalase auhinna- Aasta Keskkonnategu 2011 ja seda on kajastatud väga laialdaselt. Keskkonnaministeeriumi pressiteade Aktuaalne Kaamera Ajaleht Postimees Ajakiri Bioneer Ajaleht Äripäev Kylauudis Kuku raadio Vikerraadio Eesti Loodus kanal2 Keskkonnanädal Aasta Keskkonnategu 2011

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aasta Keskkonnategu 2011

Keskkonnaministeeriumi pressiteade Aktuaalne Kaamera Ajaleht Postimees Ajakiri Bioneer Ajaleht Äripäev Kylauudis Kuku raadio Vikerraadio Eesti Loodus kanal2 Keskkonnanädal Projekt Happyfish võitis tähtsaima keskkonnaalase auhinna- Aasta Keskkonnategu 2011 ja seda on kajastatud väga laialdaselt.

Aasta Keskkonnategu 2011

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »