Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Projekt pälvis suure tunnustuse Aasta Keskkonnateo konkursil! 22 osavõtja seast valiti Laeva jõe taaselustamine ja tõugjate asustamine kõige suuremat tunnustust väärivaks teoks 2018. aastal. Oma osa oli nii kõrge tunnustuse saamisel ka meie eelmisel aastal jätkunud töö Läänemeres väljasurnud Atlandi tuura asurkonna taastamisel ja selleks 30 000 tuura asustamisel Narva jõkke. Laeva jõe elluäratamise töö kestis üle seitsme aasta ja selle õnnestumisele on kaasa aidanud paljud kolleegid, ametnikud, kohalikud inimesed, ettevõtjad ja otsustajad. Sellele on kaasa elanud suur hulka loodus- ka kalastussõpru. Suur tänu kõigile, see on meie kõigi ühine tegu! Aasta Keskkonnategu 2018

Aasta Keskkonnategu 2018

31. jaan. 2019

Projekt pälvis suure tunnustuse Aasta Keskkonnateo konkursil! 22 osavõtja seast valiti Laeva jõe taaselustamine ja tõugjate asustamine kõige suuremat tunnustust väärivaks teoks 2018. aastal. Oma osa oli nii kõrge tunnustuse saamisel ka meie eelmisel aastal jätkunud töö Läänemeres väljasurnud Atlandi tuura asurkonna taastamisel ja selleks 30 000 tuura asustamisel Narva jõkke.
Laeva jõe elluäratamise töö kestis üle seitsme aasta ja selle õnnestumisele on kaasa aidanud paljud kolleegid, ametnikud, kohalikud inimesed, ettevõtjad ja otsustajad. Sellele on kaasa elanud suur hulka loodus- ka kalastussõpru. Suur tänu kõigile, see on meie kõigi ühine tegu!

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aasta Keskkonnategu 2018

Projekt pälvis suure tunnustuse Aasta Keskkonnateo konkursil! 22 osavõtja seast valiti Laeva jõe taaselustamine ja tõugjate asustamine kõige suuremat tunnustust väärivaks teoks 2018. aastal. Oma osa oli nii kõrge tunnustuse saamisel ka meie eelmisel aastal jätkunud töö Läänemeres väljasurnud Atlandi tuura asurkonna taastamisel ja selleks 30 000 tuura asustamisel Narva jõkke. Laeva jõe elluäratamise töö kestis üle seitsme aasta ja selle õnnestumisele on kaasa aidanud paljud kolleegid, ametnikud, kohalikud inimesed, ettevõtjad ja otsustajad. Sellele on kaasa elanud suur hulka loodus- ka kalastussõpru. Suur tänu kõigile, see on meie kõigi ühine tegu!

Aasta Keskkonnategu 2018

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »