Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Otsustasime kandideerida 2018. aasta keskkonnateo konkursil oma töödega Laeva jõe taastamisel LIFE Happyriver projekti käigus ning tõugja ja tuura asustamisega. Konkursi teade Aasta keskkonnateo konkurss

Aasta keskkonnateo konkurss

18. dets. 2018

Otsustasime kandideerida 2018. aasta keskkonnateo konkursil oma töödega Laeva jõe taastamisel LIFE Happyriver projekti käigus ning tõugja ja tuura asustamisega.

Konkurssi korraldab Keskkonnaministeerium.

Konkursi teade

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aasta keskkonnateo konkurss

Konkurssi korraldab Keskkonnaministeerium Konkursi teade Otsustasime kandideerida 2018. aasta keskkonnateo konkursil oma töödega Laeva jõe taastamisel LIFE Happyriver projekti käigus ning tõugja ja tuura asustamisega.

Aasta keskkonnateo konkurss

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »