Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
aasta olulisemaks looduskaitsealaseks tööks Eestis on Emajõe vanajõgede suudmete taasavamise projekt Happyfish! Suur tänu kõigile projekti sünnile ja edukale elluviimisele kaasaaitajatele! Aasta keskkonntegu 2011- LIFE+ projekt Happyfish

Aasta keskkonntegu 2011- LIFE+ projekt Happyfish

Keskkonnaministeeriumi poolt korraldataval aasta jooksul tehtud olulisemate keskkonna- ja looduskaitsealaste tegevuste selgitamise käigus leiti, et 2011. aasta olulisemaks looduskaitsealaseks tööks Eestis on Emajõe vanajõgede suudmete taasavamise projekt Happyfish! Suur tänu kõigile projekti sünnile ja edukale elluviimisele kaasaaitajatele!

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aasta keskkonntegu 2011- LIFE+

Keskkonnaministeeriumi poolt korraldataval aasta jooksul tehtud olulisemate keskkonna- ja looduskaitsealaste tegevuste selgitamise käigus leiti, et 2011 aasta olulisemaks looduskaitsealaseks tööks Eestis on Emajõe vanajõgede suudmete taasavamise projekt Happyfish! Suur tänu kõigile projekti sünnile ja edukale elluviimisele kaasaaitajatele!

Aasta keskkonntegu 2011- LIFE+ projekt Happyfish

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »