Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Luha hooldus hakkab jõudma lõpule! Oksafrees Laeva jõe luhal Aiu luha hooldus jätkub

Aiu luha hooldus jätkub

7. veebr. 2017

Luha hooldus hakkab jõudma lõpule!

Kuna suvi ja sügis kujunes vihmaseks ja talve algus soojaks, siis järelejäänud võsa eemaldamise ja luhahoolduse töid teha ei saanud. Nüüd on saabunud alla kümne miinuskraadi temperatuurid ja luht on korralikult läbi külminud. Kohe saadeti tehnika peale ja tüügaste ning võsa freesimine jätkub. Loodetavasti jõub luha hoolduse ja koelmute taastamisega selle talvega lõpule.

Aiu luha hooldus jätkub
Oksafrees Laeva jõe luhal

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aiu luha hooldus jätkub

Kuna suvi ja sügis kujunes vihmaseks ja talve algus soojaks, siis järelejäänud võsa eemaldamise ja luhahoolduse töid teha ei saanud Nüüd on saabunud alla kümne miinuskraadi temperatuurid ja luht on korralikult läbi külminud Luha hooldus hakkab jõudma lõpule!

Aiu luha hooldus jätkub

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »