Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Tõsise talve viibimine on võimaldanud jätkata alade külastamise ja välitöödega. Vormsil toimus nõupidamine valavalitsuses. Huvi projekti vastu on suur ja kohtumine projektiga seotud inimeste, ettevõtete ja valla esindajatega oli huvitav ja kasulik. Ühiste arusaamade ja seisukohtade kujunemine võtab aega, õnneks lisandub pidevalt uusi andmeid ja teadmisi. Viidumäe, allikaveest settinud lubi kividel ja taimestikul Vormsi, settinud nõrglubi moodustab allika ümber kõrgema ala Alade külastused

Alade külastused

18. dets. 2013

Tõsise talve viibimine on võimaldanud jätkata alade külastamise ja välitöödega. Vormsil toimus nõupidamine valavalitsuses. Huvi projekti vastu on suur ja kohtumine projektiga seotud inimeste, ettevõtete ja valla esindajatega oli huvitav ja kasulik. Ühiste arusaamade ja seisukohtade kujunemine võtab aega, õnneks lisandub pidevalt uusi andmeid ja teadmisi.

Alade külastused
Viidumäe, allikaveest settinud lubi kividel ja taimestikul
Alade külastused
Vormsi, settinud nõrglubi moodustab allika ümber kõrgema ala

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Alade külastused

Viidumäe, allikaveest settinud lubi kividel ja taimestikul Vormsi, settinud nõrglubi moodustab allika ümber kõrgema ala Tõsise talve viibimine on võimaldanud jätkata alade külastamise ja välitöödega. Vormsil toimus nõupidamine valavalitsuses. Huvi projekti vastu on suur ja kohtumine projektiga seotud inimeste, ettevõtete ja valla esindajatega oli huvitav ja kasulik. Ühiste arusaamade ja seisukohtade kujunemine võtab aega, õnneks lisandub pidevalt uusi andmeid ja teadmisi.

Alade külastused

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »