Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
2014 Alam-Pedja 20

Alam-Pedja 20

2014. aastal täitub 20 aastat Alam-Pedja looduskaitseala loomisest. Seda sündmust tähistatakse mitmete ürituste korraldamisega ja tutvustatakse laialt ka avalikkusele.

Loodushpoiu Keskuse tegevus on olnud tihedalt seotud Alam-Pedja tegemistega ja kantud eesmärgist midagi paremaks teha. Suureks saavutuseks on LIFE projekti Happyfish läbiviimine, mille tulemusena on paranenud Emajõe vanajõgede ja seal elavate looma- ja kalaliikide seisund. Happyfish on saanud vajaliku jätku- eelmisel aastal alanud Laeva jõe alamjooksu taastamise töö LIFE Happyriver.

Osooni saates pühendati lõik Alam-Pedja looduskaitsealale ja sealhulgas Loodushoiu Keskuse tegevusele.

Osoon 19.05.2014

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Alam-Pedja 20

2014 aastal täitub 20 aastat Alam-Pedja looduskaitseala loomisest

Alam-Pedja 20

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »