Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Uuenenud Allika matkarada Vormsil on avatud!   Vaatetorn Allika matkarajal, mai 2018 Allika matkarada avatud!

Allika matkarada avatud!

14. mail 2018

Uuenenud Allika matkarada Vormsil on avatud!

Vormsil toimusid viimastel päevadel mitu kohalikule olule olulist üritust. Peeti arvamusfestivali ja koguneti kultuuripäevale, et arutada Vormsi saare elu ja tegemisi. Selle rikkaliku ajaloo ja kuultuuripärandiga ning omapäse loodusega saare kauni looduse tutvustamiseks pakub head võimalust remonditud ja laiendatud Allika matkarada. Kultuuripäevade raames toimus raja avamine ja ühine matk Prästvike järve ja selle kallastel asuvate allikate juurde.. 

Allika matkarada avatud!
Vaatetorn Allika matkarajal, mai 2018

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Allika matkarada avatud!

Vormsil toimusid viimastel päevadel mitu kohalikule olule olulist üritust Peeti arvamusfestivali ja koguneti kultuuripäevale, et arutada Vormsi saare elu ja tegemisi Uuenenud Allika matkarada Vormsil on avatud!

Allika matkarada avatud!

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »