Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Alanud on uus aasta ja tööd jätkuvad uue hooga. Töövõtja meeskond on ennast saarel sisse seadnud ja tunneb kohalikke olusid juba hästi. Raja ehituse ülevaatus Allika matkaraja ehitus Vormsil edeneb

Allika matkaraja ehitus Vormsil edeneb

6. jaan. 2017

Alanud on uus aasta ja tööd jätkuvad uue hooga. Töövõtja meeskond on ennast saarel sisse seadnud ja tunneb kohalikke olusid juba hästi.

Allika matkaraja ehitus on kujunenud oodatust mõnevõrra raskemaks, aga tööd on siiski edenenud. Pehme pinnase tõttu on palju olnud materjali transportimist käsitsi ja talvised olud on toonud kaasa ka haigestumisi. Siiski raja meetreid kogunenud ja juba saab liikuda mööda kindlat rada.

Allika matkaraja ehitus Vormsil edeneb
Raja ehituse ülevaatus

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Allika matkaraja ehitus Vormsil

Allika matkaraja ehitus on kujunenud oodatust mõnevõrra raskemaks, aga tööd on siiski edenenud Pehme pinnase tõttu on palju olnud materjali transportimist käsitsi ja talvised olud on toonud kaasa ka haigestumisi Alanud on uus aasta ja tööd jätkuvad uue hooga. Töövõtja meeskond on ennast saarel sisse seadnud ja tunneb kohalikke olusid juba hästi.

Allika matkaraja ehitus Vormsil edeneb

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »