Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Looduskaitsekuu on parim aeg avalikuks kasutamiseks rajatud Allika matkaraja avamiseks. Kutse Allika matkaraja pidulik avamine

Allika matkaraja pidulik avamine

7. mail 2018

Looduskaitsekuu on parim aeg avalikuks kasutamiseks rajatud Allika matkaraja avamiseks.

Laupäeval, 12. mail avame rekonstrueeritud Allika matkaraja. Päeval toimub Vormsi rahvamajas Vormsi kultuuripäev, mille lõpetuseks toimub matkaraja avamine ja matk Prästvike allikatele. Matkaga tähistame ühtlasi ka LIFE programmi ja Euroopa Liidu Loodusdirektiivi 26. aastapäeva.

Kutse

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Allika matkaraja pidulik avamine

Laupäeval, 12 mail avame rekonstrueeritud Allika matkaraja Looduskaitsekuu on parim aeg avalikuks kasutamiseks rajatud Allika matkaraja avamiseks.

Allika matkaraja pidulik avamine

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »