Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Konkreetne töö on ainult üks osa ehitusest. Uue rajatise ehitamisega, eriti avalikuks kasutuseks mõeldud raja tegemine, kaasneb ka kooskõlastusi ja dokumentide vormistamist ning ükski töö ei ole enne lõpetatud kui "paberitöö" ei ole tehtud. Ehituses tähendab see kasutusloa väljaandmist. Rada algus astangul Allikasoo õpperaja kasutusluba välja antud

Allikasoo õpperaja kasutusluba välja antud

20. dets. 2016

Konkreetne töö on ainult üks osa ehitusest. Uue rajatise ehitamisega, eriti avalikuks kasutuseks mõeldud raja tegemine, kaasneb ka kooskõlastusi ja dokumentide vormistamist ning ükski töö ei ole enne lõpetatud kui "paberitöö" ei ole tehtud. Ehituses tähendab see kasutusloa väljaandmist.

Lääne-Saare vallavalitsus väljastas Viidumäe Allikasoo õpperajale kasutusloa. Sellega on ehituslikud tööd lõppenud. Raja avamiseks 2017. aasta kevadel on vaja paigaldada veel külastajatel mõeldud informatsioon raja erinevatesse punktidesse. Infotahvlite koostamine käib.

Allikasoo õpperaja kasutusluba välja antud
Rada algus astangul

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Allikasoo õpperaja kasutusluba välja

Lääne-Saare vallavalitsus väljastas Viidumäe Allikasoo õpperajale kasutusloa Sellega on ehituslikud tööd lõppenud Konkreetne töö on ainult üks osa ehitusest. Uue rajatise ehitamisega, eriti avalikuks kasutuseks mõeldud raja tegemine, kaasneb ka kooskõlastusi ja dokumentide vormistamist ning ükski töö ei ole enne lõpetatud kui "paberitöö" ei ole tehtud. Ehituses tähendab see kasutusloa väljaandmist.

Allikasoo õpperaja kasutusluba välja antud

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »