Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Projekt on jõudnud järgmisse faasi, alustame ehitustegevusega. Sügavimmutatud puit raja ehituseks Alustasime Allika matkaraja ehitusega Vormsil

Alustasime Allika matkaraja ehitusega Vormsil

15. dets. 2016

Projekt on jõudnud järgmisse faasi, alustame ehitustegevusega.

Hange ehitaja leidmiseks õnnestus ja leping on sõlmitud. Materjal on kohale viidud, tööd on alanud ja suuri probleeme ilmnenud ei ole. Natuke võiks ilm isegi külmem olla, et materjalidega paremini ligi pääseda - tööd toimuvad ikkagi soistel aladel.

Alustasime Allika matkaraja ehitusega Vormsil
Sügavimmutatud puit raja ehituseks

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Alustasime Allika matkaraja ehitusega

Hange ehitaja leidmiseks õnnestus ja leping on sõlmitud Materjal on kohale viidud, tööd on alanud ja suuri probleeme ilmnenud ei ole Projekt on jõudnud järgmisse faasi, alustame ehitustegevusega.

Alustasime Allika matkaraja ehitusega Vormsil

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »