Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Eelmisel sügisel sai taastatud teine, 3 kilomeetrine lõik Laeva jõge. Luhta, kus antud lõik asub, nimetatakse Älevi luhaks, seepärast nimetame ka jõge siin Älevi lõiguks. Taastatud Laeva jõgi, aprill 2017 Alustasime seiret Älevi lõigul

Alustasime seiret Älevi lõigul

18. aprillil 2017

Eelmisel sügisel sai taastatud teine, 3 kilomeetrine lõik Laeva jõge. Luhta, kus antud lõik asub, nimetatakse Älevi luhaks, seepärast nimetame ka jõge siin Älevi lõiguks.

Teostame kalastiku seiret ka selles taastatud jõe osas. Paigaldasime jõemõrra, et saada ülevaade kalade leidumisest ja rännetest.

Alustasime seiret Älevi lõigul
Taastatud Laeva jõgi, aprill 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Alustasime seiret Älevi lõigul

Teostame kalastiku seiret ka selles taastatud jõe osas Paigaldasime jõemõrra, et saada ülevaade kalade leidumisest ja rännetest Eelmisel sügisel sai taastatud teine, 3 kilomeetrine lõik Laeva jõge. Luhta, kus antud lõik asub, nimetatakse Älevi luhaks, seepärast nimetame ka jõge siin Älevi lõiguks.

Alustasime seiret Älevi lõigul

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »