Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Ettevalmistused algavaks välitööde hooajaks käib. Valminud on allikate inventeerimise ankeedid ja küsitluslehed allikate leidumise kohta andmete saamiseks. Allikate seisundi hindamiseks vaadeldakse nii allika kui seda ümbritseva ala olukorda, kirjeldatakse morfoloogiat, hüdroloogiat ja hüdrokeemiat. docx 30,1Kb) Andmete kogumise ettevalmistus

Andmete kogumise ettevalmistus

6. jaan. 2014

Ettevalmistused algavaks välitööde hooajaks käib. Valminud on allikate inventeerimise ankeedid ja küsitluslehed allikate leidumise kohta andmete saamiseks. Allikate seisundi hindamiseks vaadeldakse nii allika kui seda ümbritseva ala olukorda, kirjeldatakse morfoloogiat, hüdroloogiat ja hüdrokeemiat.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Andmete kogumise ettevalmistus

Inventeerimise ankeet ( rtf 0,2Mb) Ettevalmistused algavaks välitööde hooajaks käib. Valminud on allikate inventeerimise ankeedid ja küsitluslehed allikate leidumise kohta andmete saamiseks. Allikate seisundi hindamiseks vaadeldakse nii allika kui seda ümbritseva ala olukorda, kirjeldatakse morfoloogiat, hüdroloogiat ja hüdrokeemiat.

Andmete kogumise ettevalmistus

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »