Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Eestisse saabus Saksamaalt järjekordne saadetis vastkoorunud tuuramaimudega. Asustasime noored tuurad nende edasisse elupaika Narva jõkke, et anda tuge loodusliku populatsiooni kujunemisele Narva jões ja Läänemeres. Asustamist kajastasid Kanal 2 ja ETV Läänemere tuura populatsiooni taastamine jätkub

Läänemere tuura populatsiooni taastamine jätkub

24. juulil 2021

Eestisse saabus Saksamaalt järjekordne saadetis vastkoorunud tuuramaimudega. Asustasime noored tuurad nende edasisse elupaika Narva jõkke, et anda tuge loodusliku populatsiooni kujunemisele Narva jões ja Läänemeres.

Asustamist kajastasid Kanal 2 ja ETV.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Läänemere tuura populatsiooni taastamine

Asustamist kajastasid Kanal 2 ja ETV Eestisse saabus Saksamaalt järjekordne saadetis vastkoorunud tuuramaimudega. Asustasime noored tuurad nende edasisse elupaika Narva jõkke, et anda tuge loodusliku populatsiooni kujunemisele Narva jões ja Läänemeres.

Läänemere tuura populatsiooni taastamine jätkub

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »