Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Eestisse saabus Saksamaalt järjekordne saadetis vastkoorunud tuuramaimudega. Asustasime noored tuurad nende edasisse elupaika Narva jõkke, et anda tuge loodusliku populatsiooni kujunemisele Narva jões ja Läänemeres. Asustamist kajastasid Kanal 2 ja ETV Läänemere tuura populatsiooni taastamine jätkub

Läänemere tuura populatsiooni taastamine jätkub

24. juulil 2021

Eestisse saabus Saksamaalt järjekordne saadetis vastkoorunud tuuramaimudega. Asustasime noored tuurad nende edasisse elupaika Narva jõkke, et anda tuge loodusliku populatsiooni kujunemisele Narva jões ja Läänemeres.

Asustamist kajastasid Kanal 2 ja ETV.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Läänemere tuura populatsiooni taastamine

Asustamist kajastasid Kanal 2 ja ETV Eestisse saabus Saksamaalt järjekordne saadetis vastkoorunud tuuramaimudega. Asustasime noored tuurad nende edasisse elupaika Narva jõkke, et anda tuge loodusliku populatsiooni kujunemisele Narva jões ja Läänemeres.

Läänemere tuura populatsiooni taastamine jätkub

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »