Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Suvel saabus Saksamaa kalamajandist Eestisse partii sellesuviseid Läänemere tuuramaimusid. Osa noorkaladest kasvas RMK Põlula kalakasvatuskeskuses suuremaks ja sügisel asustasime nad Narva jõkke, et nad saaksid alustada iseseisvat elu Läänemeres. Uudis ETV's Atlandi tuura populatsiooni taastamine Läänemeres

Atlandi tuura populatsiooni taastamine Läänemeres

11. okt. 2019

Suvel saabus Saksamaa kalamajandist Eestisse partii sellesuviseid Läänemere tuuramaimusid. Osa noorkaladest kasvas RMK Põlula kalakasvatuskeskuses suuremaks ja sügisel asustasime nad Narva jõkke, et nad saaksid alustada iseseisvat elu Läänemeres.

Uudis ETV's.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Atlandi tuura populatsiooni taastamine

Uudis ETV's Suvel saabus Saksamaa kalamajandist Eestisse partii sellesuviseid Läänemere tuuramaimusid. Osa noorkaladest kasvas RMK Põlula kalakasvatuskeskuses suuremaks ja sügisel asustasime nad Narva jõkke, et nad saaksid alustada iseseisvat elu Läänemeres.

Atlandi tuura populatsiooni taastamine Läänemeres

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »