Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
pdf 0,3Mb) Boreaalse seminari osavõtjate väljasõit Viidumäele

Boreaalse seminari osavõtjate väljasõit Viidumäele

9. juunil 2016

Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnameti poolt korraldatava boreaalse seminari osalejate kolmepäevase väljasõidu raames viibitakse 15. juunil Viidumäe looduskaitsealal. Tutvustame Springday tegevusi ja vahetame kogemusi LIFE projektide elluviijate ning praktikute ja ekspertidega läänemere ja skandinaaviariikidest.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Boreaalse seminari osavõtjate väljasõit

Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnameti poolt korraldatava boreaalse seminari osalejate kolmepäevase väljasõidu raames viibitakse 15 juunil Viidumäe looduskaitsealal

Boreaalse seminari osavõtjate väljasõit Viidumäele

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »