Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Rootsis, Hudiksvallis toimus 24. - 26. septembril ülemaailmne paisude eemaldamise ja jõgede taastamise teemaline konverents. Eesti kogemused ja meie projektide tegevused pälvisid suurt tähelepanu ning sõlmitud sai hulgaliselt kontakte ja peetud plaane edaspidiste ühiste tööde teostamiseks ja kogemuste vahetamiseks Dam Removal Europe konverents

Dam Removal Europe konverents

27. sept. 2018

Rootsis, Hudiksvallis toimus 24. - 26. septembril ülemaailmne paisude eemaldamise ja jõgede taastamise teemaline konverents.

Dam Removal Europe konverents
Avamimne, Hudiksvall 2018
Dam Removal Europe konverents
Välitöö

Konverentsil osales 140 eksperti, otsustajat ja praktikut 25st riigist üle maailma. Eesti kogemused ja meie projektide tegevused pälvisid suurt tähelepanu ning sõlmitud sai hulgaliselt kontakte ja peetud plaane edaspidiste ühiste tööde teostamiseks ja kogemuste vahetamiseks.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Dam Removal Europe konverents

Avamimne, Hudiksvall 2018 Välitöö Konverentsil osales 140 eksperti, otsustajat ja praktikut 25st riigist üle maailma Eesti kogemused ja meie projektide tegevused pälvisid suurt tähelepanu ning sõlmitud sai hulgaliselt kontakte ja peetud plaane edaspidiste ühiste tööde teostamiseks ja kogemuste vahetamiseks Rootsis, Hudiksvallis toimus 24. - 26. septembril ülemaailmne paisude eemaldamise ja jõgede taastamise teemaline konverents.

Dam Removal Europe konverents

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »