Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Loodussaade Osoon käis meil külas ja võttis üles materjali tõugjast rääkivaks saateks. Käisime Haaslaval kalamajandis maimude sisselaskmist filmimas ja lasime Emajõkke ka ühe märgistatud suure kala. Jääme ootama saate eetrisse minekut, mis peaks toimuma novembri teises pooles. Jaak ja Osooni võttegrupp, Haaslava 2011 ETV Osoon salvestas materjali tõugja saateks

ETV Osoon salvestas materjali tõugja saateks

Loodussaade Osoon käis meil külas ja võttis üles materjali tõugjast rääkivaks saateks. Käisime Haaslaval kalamajandis maimude sisselaskmist filmimas ja lasime Emajõkke ka ühe märgistatud suure kala. Jääme ootama saate eetrisse minekut, mis peaks toimuma novembri teises pooles.

ETV Osoon salvestas materjali tõugja saateks
Jaak ja Osooni võttegrupp, Haaslava 2011

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

ETV Osoon salvestas materjali

Jaak ja Osooni võttegrupp, Haaslava 2011 Loodussaade Osoon käis meil külas ja võttis üles materjali tõugjast rääkivaks saateks. Käisime Haaslaval kalamajandis maimude sisselaskmist filmimas ja lasime Emajõkke ka ühe märgistatud suure kala. Jääme ootama saate eetrisse minekut, mis peaks toimuma novembri teises pooles.

ETV Osoon salvestas materjali tõugja saateks

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »