Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Ettevalmistused seirevõrkude laskmiseks, Karisto, veebruar 2014 Elustiku uuringud

Elustiku uuringud

14. märtsil 2014

Projekti tulemuste analüüsiks viiakse läbi põhjalikud uuringud enne ja pärast tööde teostamist. Kogutakse andmeid vee omaduste ja elustiku kohta. Praegu ongi parim aeg talvise kalastiku seireks.

Elustiku uuringud
Ettevalmistused seirevõrkude laskmiseks, Karisto, veebruar 2014

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Elustiku uuringud

Projekti tulemuste analüüsiks viiakse läbi põhjalikud uuringud enne ja pärast tööde teostamist Kogutakse andmeid vee omaduste ja elustiku kohta

Elustiku uuringud

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »