Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Alltöövõtjad on teinud head tööd ja on jõudnud lõpetada esimese selleaastastest vanajõgedest. Esimese kaevandi setete eemaldamine läks edukalt ja tööde tehnoloogia tõestas end heast küljest. Esimene kaevand, august 2011 Esimene kaevand, september 2011 Esimene kaevand taasavatud

Esimene kaevand taasavatud

Alltöövõtjad on teinud head tööd ja on jõudnud lõpetada esimese selleaastastest vanajõgedest. Esimese kaevandi setete eemaldamine läks edukalt ja tööde tehnoloogia tõestas end heast küljest.

Esimene kaevand taasavatud
Esimene kaevand, august 2011
Esimene kaevand taasavatud
Esimene kaevand, september 2011

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Esimene kaevand taasavatud

Esimene kaevand, august 2011 Esimene kaevand, september 2011 Alltöövõtjad on teinud head tööd ja on jõudnud lõpetada esimese selleaastastest vanajõgedest. Esimese kaevandi setete eemaldamine läks edukalt ja tööde tehnoloogia tõestas end heast küljest.

Esimene kaevand taasavatud

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »