Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Kohtumine suure haugiga on põnev, Palupõhja, august 2014 Esimene laager toimunud

Esimene laager toimunud

31. augustil 2014

Vahetult enne kooli algust said loodushuvilised lapsed viibida Palupõhjas , keset rikast Alam-Pedja loodust. Kolm päeva möödusid põnevate loodusretkede ja praktiliste tegevustega.

Esimene laager toimunud
Kohtumine suure haugiga on põnev, Palupõhja, august 2014

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Esimene laager toimunud

Vahetult enne kooli algust said loodushuvilised lapsed viibida Palupõhjas , keset rikast Alam-Pedja loodust Kolm päeva möödusid põnevate loodusretkede ja praktiliste tegevustega

Esimene laager toimunud

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »