Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Alam-Pedja Looduskaitsealal Palupõhjas korraldas Looduskaitseühing Kotkas projekti raames esimese kahest sellesuvisest laste õppelaagrist. Kõik oli suurepärane- korraldus, ilm, laste huvi pakutava vastu. Lastele jagasid õpetust hinnatud asjatundjad looduse ja looduskaitse alal. Väike Nikita laagris Esimene sellesuvine laste õppelaager peetud

Esimene sellesuvine laste õppelaager peetud

Alam-Pedja Looduskaitsealal Palupõhjas korraldas Looduskaitseühing Kotkas projekti raames esimese kahest sellesuvisest laste õppelaagrist. Kõik oli suurepärane- korraldus, ilm, laste huvi pakutava vastu. Lastele jagasid õpetust hinnatud asjatundjad looduse ja looduskaitse alal.

Esimene sellesuvine laste õppelaager peetud
Väike Nikita laagris

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Esimene sellesuvine laste õppelaager

Väike Nikita laagris Alam-Pedja Looduskaitsealal Palupõhjas korraldas Looduskaitseühing Kotkas projekti raames esimese kahest sellesuvisest laste õppelaagrist. Kõik oli suurepärane- korraldus, ilm, laste huvi pakutava vastu. Lastele jagasid õpetust hinnatud asjatundjad looduse ja looduskaitse alal.

Esimene sellesuvine laste õppelaager peetud

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »