Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Ettevalmistused matkaraja taastamiseks on lõpetatud, ehitaja on töödega alustanud. Esimesed meetrid rada on maha pandud, paigas on ka trepi postid Esimesed meetrid matkarada Viidumäel

Esimesed meetrid matkarada Viidumäel

19. sept. 2016

Ettevalmistused matkaraja taastamiseks on lõpetatud, ehitaja on töödega alustanud.

Esimesed meetrid matkarada Viidumäel
Esimesed meetrid matkarada Viidumäel

Viidumäel on Allikasoo õpperaja rekonstrueerimine ja ehitus alanud. Esimesed meetrid rada on maha pandud, paigas on ka trepi postid.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Esimesed meetrid matkarada Viidumäel

Viidumäel on Allikasoo õpperaja rekonstrueerimine ja ehitus alanud Esimesed meetrid rada on maha pandud, paigas on ka trepi postid Ettevalmistused matkaraja taastamiseks on lõpetatud, ehitaja on töödega alustanud.

Esimesed meetrid matkarada Viidumäel

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »