Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Ootasime pikkisilmi, millal algavad selleaastased vanajõgede suudmete avamised. Lõpuks on alltöövõtjad realiseerinud ideed, et vaja oleks kasutada ka ujuvat tehnikat, mis vähendaks riske, et sügiseste vihmade saabumisega ei lase tõusev vesi töid lõpetada. Nad on toonud kohale ühe kopa jõge mööda ja teine aitab kaldalt. Kopad Esimeses kaevandis, üks praamil ja teine kaldal Ettevalmistused kaevamisteks tehtud

Ettevalmistused kaevamisteks tehtud

Ootasime pikkisilmi, millal algavad selleaastased vanajõgede suudmete avamised. Lõpuks on alltöövõtjad realiseerinud ideed, et vaja oleks kasutada ka ujuvat tehnikat, mis vähendaks riske, et sügiseste vihmade saabumisega ei lase tõusev vesi töid lõpetada. Nad on toonud kohale ühe kopa jõge mööda ja teine aitab kaldalt.

Ettevalmistused kaevamisteks tehtud
Kopad Esimeses kaevandis, üks praamil ja teine kaldal

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ettevalmistused kaevamisteks tehtud

Kopad Esimeses kaevandis, üks praamil ja teine kaldal Ootasime pikkisilmi, millal algavad selleaastased vanajõgede suudmete avamised. Lõpuks on alltöövõtjad realiseerinud ideed, et vaja oleks kasutada ka ujuvat tehnikat, mis vähendaks riske, et sügiseste vihmade saabumisega ei lase tõusev vesi töid lõpetada. Nad on toonud kohale ühe kopa jõge mööda ja teine aitab kaldalt.

Ettevalmistused kaevamisteks tehtud

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »