Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Plaanis on teha veel sellel sügisel väikeses mahus vanajõgede kallaste niitmist, et luua kaladele kevadiseks kudemiseks paremaid tingimusi. Peale niidetaud alade ülemõõtmist ja kaardile kandmist selgub, kus ja millises ulatuses on veel sellel aastal võimalik meil luua kaladele kudemiseks paremaid tingimusi Ettevalmistused niitmiseks

Ettevalmistused niitmiseks

22. sept. 2009

Plaanis on teha veel sellel sügisel väikeses mahus vanajõgede kallaste niitmist, et luua kaladele kevadiseks kudemiseks paremaid tingimusi.

Looduskaitseühing Kotkas ja LIFE Eagle projekt on lõpule jõudmas lindude elukeskkonda parandavate Emajõe luha niitmistega Alam-Pedja looduskaitsealal. Kalade kudemiseks oluliste kitsamate ribadega vanajõgede kallastel nende projektide raames ja kasutatava tehnikaga niitmist teha ei saa. Peale niidetaud alade ülemõõtmist ja kaardile kandmist selgub, kus ja millises ulatuses on veel sellel aastal võimalik meil luua kaladele kudemiseks paremaid tingimusi.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ettevalmistused niitmiseks

Looduskaitseühing Kotkas ja LIFE Eagle projekt on lõpule jõudmas lindude elukeskkonda parandavate Emajõe luha niitmistega Alam-Pedja looduskaitsealal Kalade kudemiseks oluliste kitsamate ribadega vanajõgede kallastel nende projektide raames ja kasutatava tehnikaga niitmist teha ei saa Plaanis on teha veel sellel sügisel väikeses mahus vanajõgede kallaste niitmist, et luua kaladele kevadiseks kudemiseks paremaid tingimusi.

Ettevalmistused niitmiseks

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »