Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Ettevalmistused töödeks käivad. Korraldame hanke luha hooldaja leidmiseks ja arvatavasti saame lähiajal alustada ka lamminiidu ja koelmute taastamise töödega. Ala ülevaatus kohaliku mehe Kalle Langega, veebruar 2014 Ettevalmistused töödeks

Ettevalmistused töödeks

1. veebr. 2014

Ettevalmistused töödeks käivad. Korraldame hanke luha hooldaja leidmiseks ja arvatavasti saame lähiajal alustada ka lamminiidu ja koelmute taastamise töödega.

Ettevalmistused töödeks
Ala ülevaatus kohaliku mehe Kalle Langega, veebruar 2014

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ettevalmistused töödeks

Ala ülevaatus kohaliku mehe Kalle Langega, veebruar 2014 Ettevalmistused töödeks käivad. Korraldame hanke luha hooldaja leidmiseks ja arvatavasti saame lähiajal alustada ka lamminiidu ja koelmute taastamise töödega.

Ettevalmistused töödeks

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »