Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Euroopa suurime levikuga uudistevõrk Euronews kajastas Euroopa jõgedel toimuvat jõgede paisudest vabastamise protsessi oma 17. oktoobri uudisloos "Restoring European rivers: a win-win scenario for humans and nature". Kuna Eestis on jõgede looduslikkuse taastamine ja paisude eemaldamine edenenud suhteliselt hästi, siis näidati uudisloos ka paari lõiku Eestist, sh Sindi paisu eduloost. 2023 Euronews Eesti jõgedest

Euronews Eesti jõgedest

19. okt. 2023

Euroopa suurime levikuga uudistevõrk Euronews kajastas Euroopa jõgedel toimuvat jõgede paisudest vabastamise protsessi oma 17. oktoobri uudisloos "Restoring European rivers: a win-win scenario for humans and nature". Kuna Eestis on jõgede looduslikkuse taastamine ja paisude eemaldamine edenenud suhteliselt hästi, siis näidati uudisloos ka paari lõiku Eestist, sh Sindi paisu eduloost.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Euronews Eesti jõgedest

Euuronews Green 17 10 Euroopa suurime levikuga uudistevõrk Euronews kajastas Euroopa jõgedel toimuvat jõgede paisudest vabastamise protsessi oma 17. oktoobri uudisloos "Restoring European rivers: a win-win scenario for humans and nature". Kuna Eestis on jõgede looduslikkuse taastamine ja paisude eemaldamine edenenud suhteliselt hästi, siis näidati uudisloos ka paari lõiku Eestist, sh Sindi paisu eduloost.

Euronews Eesti jõgedest

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »