Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
pdf 4,2Mb) Happyfish parimate LIFE+ projektide seas Euroopas

Happyfish parimate LIFE+ projektide seas Euroopas

Projekt Happyfish lõppes edukalt 2012. aastal ja hea on tõdeda, et projekti häid tulemusi näeme ja kuuleme alatihti Emajõel viibides või inimestega suheldes. Projekt on äratanud tähelepanu ka rahvusvaheliselt- 2013. aastaks lõppenud parimate LIFE looduskaitse projektide konkursil valisid liikmesriigid Emajõe vanajõgede suudmete taasavamise projekti üheks neljast parimatest parimaks tööks.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased projektid
Praegu on käimas kaks suuremat projekti. LIFE Happyriver taastab Laeva jõe alamjooksu ja LIFE Springday keskendub unikaalsete nõrglubjaallikate kaitsele. Jätkuvad Emajõe latika rännete ja jõesilmu elupaikade uuringud

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Happyfish parimate LIFE+ projektide

Projekt Happyfish lõppes edukalt 2012 aastal ja hea on tõdeda, et projekti häid tulemusi näeme ja kuuleme alatihti Emajõel viibides või inimestega suheldes

Happyfish parimate LIFE+ projektide seas Euroopas

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »