Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Projekti tutvustamiseks avalikkusele on plaanitud paigaldada projekti aladele külastuskeskustesse infotahvleid. Esimese etapis paigaldatakse allikaid üldiselt kirjeldavad tahvlid. Teise etapina valmistatakse koos õpperadade rajamisega detailsemd stendid. Paigaldatud on kaks tahvlit- üks Kiigumõisa parklasse ja teine Vormsile, kohe sadamasse. Viidumäel otsitakse koostöös RMK ja Keskkonnametiga parimat paigalduskohta. Kiigumõisa allikaala parkla Vormsi sadam, infotahvel Infotahvlid valmis

Infotahvlid valmis

24. juulil 2014

Projekti tutvustamiseks avalikkusele on plaanitud paigaldada projekti aladele külastuskeskustesse infotahvleid. Esimese etapis paigaldatakse allikaid üldiselt kirjeldavad tahvlid. Teise etapina valmistatakse koos õpperadade rajamisega detailsemd stendid. Paigaldatud on kaks tahvlit- üks Kiigumõisa parklasse ja teine Vormsile, kohe sadamasse. Viidumäel otsitakse koostöös RMK ja Keskkonnametiga parimat paigalduskohta.

Infotahvlid valmis
Kiigumõisa allikaala parkla
Infotahvlid valmis
Vormsi sadam, infotahvel

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Infotahvlid valmis

Kiigumõisa allikaala parkla Vormsi sadam, infotahvel Projekti tutvustamiseks avalikkusele on plaanitud paigaldada projekti aladele külastuskeskustesse infotahvleid. Esimese etapis paigaldatakse allikaid üldiselt kirjeldavad tahvlid. Teise etapina valmistatakse koos õpperadade rajamisega detailsemd stendid. Paigaldatud on kaks tahvlit- üks Kiigumõisa parklasse ja teine Vormsile, kohe sadamasse. Viidumäel otsitakse koostöös RMK ja Keskkonnametiga parimat paigalduskohta.

Infotahvlid valmis

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »