Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Laeva jõe luht, oktoober 2013 Juhtkomitee Palupõhjas Juhtkomitee esimene koosolek

Juhtkomitee esimene koosolek

8. okt. 2013

Projekti juhtkomitee on moodustatud. Juhtkomitee töös osalevad Põllumajandus- ja Keskkonnaministeeriumi, RMK, KIK'i, Tartu Ülikooli, Keskkonnaagentuuri, Keskkonnameti, Laeva valla ja looduskaitseühingu Kotkas esindajad. Lai asjast huvitatud osalejate ring tagab informatsiooni levimise ja projekti sujuva arengu. Juhtkomitee esimene koosolek toimus Käreveres, kus tutvuti projekti ala ja Laeva jõega. Palupõhja looduskoolis jätkunud nõupidamisel arutati projekti üksikasju ja kinnitati tööplaan.

Juhtkomitee esimene koosolek
Laeva jõe luht, oktoober 2013
Juhtkomitee esimene koosolek
Juhtkomitee Palupõhjas

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Juhtkomitee esimene koosolek

Projekti juhtkomitee on moodustatud Juhtkomitee töös osalevad Põllumajandus- ja Keskkonnaministeeriumi, RMK, KIK'i, Tartu Ülikooli, Keskkonnaagentuuri, Keskkonnameti, Laeva valla ja looduskaitseühingu Kotkas esindajad

Juhtkomitee esimene koosolek

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »