Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Selle aasta esimene juhtkomitee koosolek toimus 28. aprillil projekti alal, Käreveres. Juhtkomitee kogunes Ihamakingul, edasi mindi paatidega taastatud Laeva jõele. Juhtkomitee jäi tehtud suure tööga rahule, Eesti loodus on ühe jõe võrra rikkam! Juhtkomitee Ihamakingul, aprill 2017 Juhtkomitee koosolek

Juhtkomitee koosolek

2. mail 2017

Selle aasta esimene juhtkomitee koosolek toimus 28. aprillil projekti alal, Käreveres. Juhtkomitee kogunes Ihamakingul, edasi mindi paatidega taastatud Laeva jõele.

Lühike ülevaade projekti tegevustest ja hetkeseisust sai antud kaldal, infotahvli juures. Detailsem informatsioon projekti edenemisest ja plaanidest anti juba plaadisõidul mööda taastatud Laeva jõge. kevadine suurvesi oli Emajõe luha üle ujutanud ja taastatud Laeva jõgi voolas hoogsalt ja kaunilt oma looklevas sängis. Juhtkomitee jäi tehtud suure tööga rahule, Eesti loodus on ühe jõe võrra rikkam!

Juhtkomitee koosolek
Juhtkomitee Ihamakingul, aprill 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Juhtkomitee koosolek

Lühike ülevaade projekti tegevustest ja hetkeseisust sai antud kaldal, infotahvli juures Detailsem informatsioon projekti edenemisest ja plaanidest anti juba plaadisõidul mööda taastatud Laeva jõge Selle aasta esimene juhtkomitee koosolek toimus 28. aprillil projekti alal, Käreveres. Juhtkomitee kogunes Ihamakingul, edasi mindi paatidega taastatud Laeva jõele.

Juhtkomitee koosolek

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »