Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Projekti juhtkomitee üheksas koosolek toimus Tallinnas. Ülevaade projekti hetkeseisust oli juhtkomitee liikmetele tutvumiseks saadetud varasemalt. Juhtkomitee hindas projekti tegevuse heaks Juhtkomitee koosolek

Juhtkomitee koosolek

18. dets. 2017

Projekti juhtkomitee üheksas koosolek toimus Tallinnas. Ülevaade projekti hetkeseisust oli juhtkomitee liikmetele tutvumiseks saadetud varasemalt.

Enamus konkreetsetest tegevustest on lõpule viidud ja käib ettevalmistus projekti lõppfaasis loodavate aruannete ja kavade koostamiseks. Vormsi Allika matkaraja kasutusloa taotlus on esitatud, loodetavasti antakse luba välja veel käesoleval aastal. Raja avamiseks sobib 2018. aasta maikuu, mis on ka looduskaitsekuu ja tähistatakse ka Loodusdirektiivi ning LIFE aastapäeva. Siis peaks toimuma ka viimane korraline juhtkomitee koosolek. Juhtkomitee hindas projekti tegevuse heaks.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Juhtkomitee koosolek

Enamus konkreetsetest tegevustest on lõpule viidud ja käib ettevalmistus projekti lõppfaasis loodavate aruannete ja kavade koostamiseks Vormsi Allika matkaraja kasutusloa taotlus on esitatud, loodetavasti antakse luba välja veel käesoleval aastal Projekti juhtkomitee üheksas koosolek toimus Tallinnas. Ülevaade projekti hetkeseisust oli juhtkomitee liikmetele tutvumiseks saadetud varasemalt.

Juhtkomitee koosolek

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »