Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Seoses telemeetriaekspert Finn Oklandi osalemisega seminaril, korraldasime ka töötoa, kus eksperdi juhendamisel saime vaadelda ja ka praktiseerida kalade märgistamist akustiliste märgistega. Protsess on pikk ja keeruline, kui seda teha parima tulemuse saavutamiseks parimate tavade kohaselt. Vajalikud on teadmised ja vahendid kirurgilise operatsiooni teostamiseks nii, nagu elusolendite puhul olema peab. Märgistasime kolm tõugjat, kellede liikumist Emajões hakkame edaspidi jälgima. Finn Okland ja Meelis Tambets tõugjat märgistamas, Ihamakingu, 2011 Kalade telemeetrilise märgistamise töötuba

Kalade telemeetrilise märgistamise töötuba

Seoses telemeetriaekspert Finn Oklandi osalemisega seminaril, korraldasime ka töötoa, kus eksperdi juhendamisel saime vaadelda ja ka praktiseerida kalade märgistamist akustiliste märgistega. Protsess on pikk ja keeruline, kui seda teha parima tulemuse saavutamiseks parimate tavade kohaselt. Vajalikud on teadmised ja vahendid kirurgilise operatsiooni teostamiseks nii, nagu elusolendite puhul olema peab. Märgistasime kolm tõugjat, kellede liikumist Emajões hakkame edaspidi jälgima.

Kalade telemeetrilise märgistamise töötuba
Finn Okland ja Meelis Tambets tõugjat märgistamas, Ihamakingu, 2011

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kalade telemeetrilise märgistamise töötuba

Finn Okland ja Meelis Tambets tõugjat märgistamas, Ihamakingu, 2011 Seoses telemeetriaekspert Finn Oklandi osalemisega seminaril, korraldasime ka töötoa, kus eksperdi juhendamisel saime vaadelda ja ka praktiseerida kalade märgistamist akustiliste märgistega. Protsess on pikk ja keeruline, kui seda teha parima tulemuse saavutamiseks parimate tavade kohaselt. Vajalikud on teadmised ja vahendid kirurgilise operatsiooni teostamiseks nii, nagu elusolendite puhul olema peab. Märgistasime kolm tõugjat, kellede liikumist Emajões hakkame edaspidi jälgima.

Kalade telemeetrilise märgistamise töötuba

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »