Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Koostöös Keskkonnaameti ja Lõuna-Eesti kalastajate klubiga korraldasime kalastajatele infopäeva, kus tegime kokkuvõtteid projektist ja kalade rännetest Emajõel. Jaak Tambets tegi ettekande projekti tulemustest ja kavas olevatest tegevustest. . Jaak Tambets kalastajate infopäeval Kalastajate teabepäev

Kalastajate teabepäev

Koostöös Keskkonnaameti ja Lõuna-Eesti kalastajate klubiga korraldasime kalastajatele infopäeva, kus tegime kokkuvõtteid projektist ja kalade rännetest Emajõel. Jaak Tambets tegi ettekande projekti tulemustest ja kavas olevatest tegevustest..

Kalastajate teabepäev
Jaak Tambets kalastajate infopäeval

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kalastajate teabepäev

Jaak Tambets kalastajate infopäeval Koostöös Keskkonnaameti ja Lõuna-Eesti kalastajate klubiga korraldasime kalastajatele infopäeva, kus tegime kokkuvõtteid projektist ja kalade rännetest Emajõel. Jaak Tambets tegi ettekande projekti tulemustest ja kavas olevatest tegevustest..

Kalastajate teabepäev

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »