Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Peale tõugja asustamist jätkub taastatud jõe kalastiku seire.   Kalastiku seire jätkub

Kalastiku seire jätkub

6. dets. 2017

Peale tõugja asustamist jätkub taastatud jõe kalastiku seire.

Regulaarselt teostatakse seirepüüke erinevate meetoditega. Jätkub ka telemeetriamärgistega varustatud kalade liikumiste jälgimine. Osa kaladest on tulnud jõkke talvituma ja ka valmistuma kevadiseks kudeperioodiks. 

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kalastiku seire jätkub

Regulaarselt teostatakse seirepüüke erinevate meetoditega Jätkub ka telemeetriamärgistega varustatud kalade liikumiste jälgimine Peale tõugja asustamist jätkub taastatud jõe kalastiku seire.

Kalastiku seire jätkub

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »