Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
2013. aasta on kuulutatud rahvusvahelise veealase koostöö aastaks. Keskkonnaamet viib läbi sarja vee alaseid seminare ja õpitubasid, millede sihtgrupiks on haridusasutuste, Keskkonnahariduskeskuste ja koolituskeskuste töötajad ning spetsialistid. Toimub kuus konverentsi erinevates Eesti kohtades. Esinejate hulgas on Meelis Tambets, kes oma ettekannetes tutvustab ka LIFE projektide käigus tehtavat. Konverentsid Keskkonnahariduse konverentsid

Keskkonnahariduse konverentsid

21. okt. 2013

2013. aasta on kuulutatud rahvusvahelise veealase koostöö aastaks. Keskkonnaamet viib läbi sarja vee alaseid seminare ja õpitubasid, millede sihtgrupiks on haridusasutuste, Keskkonnahariduskeskuste ja koolituskeskuste töötajad ning spetsialistid.
Toimub kuus konverentsi erinevates Eesti kohtades. Esinejate hulgas on Meelis Tambets, kes oma ettekannetes tutvustab ka LIFE projektide käigus tehtavat.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Keskkonnahariduse konverentsid

Konverentsid 2013. aasta on kuulutatud rahvusvahelise veealase koostöö aastaks. Keskkonnaamet viib läbi sarja vee alaseid seminare ja õpitubasid, millede sihtgrupiks on haridusasutuste, Keskkonnahariduskeskuste ja koolituskeskuste töötajad ning spetsialistid. Toimub kuus konverentsi erinevates Eesti kohtades. Esinejate hulgas on Meelis Tambets, kes oma ettekannetes tutvustab ka LIFE projektide käigus tehtavat.

Keskkonnahariduse konverentsid

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »