Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Kevadine suurvesi on sedavõrd alanenud, et saame alustada igapäevaste projekti tegevustega vanajõgedel. Hindame elustiku olukorda ja vaatame üle eelmisel aastal tehtut. Rõõmustav on näha, et tööd on tehtud eeskujulikult ning talv ja suurveed ei ole avatud suudmeid lõhkunud. Võllinge vanajõgi, mai 2011 Pudru vanajõgi, mai 2011 Kevad vanajõgedel

Kevad vanajõgedel

Kevadine suurvesi on sedavõrd alanenud, et saame alustada igapäevaste projekti tegevustega vanajõgedel. Hindame elustiku olukorda ja vaatame üle eelmisel aastal tehtut. Rõõmustav on näha, et tööd on tehtud eeskujulikult ning talv ja suurveed ei ole avatud suudmeid lõhkunud.

Kevad vanajõgedel
Võllinge vanajõgi, mai 2011
Kevad vanajõgedel
Pudru vanajõgi, mai 2011

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevad vanajõgedel

Võllinge vanajõgi, mai 2011 Pudru vanajõgi, mai 2011 Kevadine suurvesi on sedavõrd alanenud, et saame alustada igapäevaste projekti tegevustega vanajõgedel. Hindame elustiku olukorda ja vaatame üle eelmisel aastal tehtut. Rõõmustav on näha, et tööd on tehtud eeskujulikult ning talv ja suurveed ei ole avatud suudmeid lõhkunud.

Kevad vanajõgedel

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »