Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Hiiumaa jõgede seisukorra pärast muretsevad inimesed korraldasid seminari, kuhu kutsuti ka meie esindajaid Happyfishi kogemuste jagamiseks. Ka Hiiumaa jõgedel on sarnaseid setete ladestumise ja ühenduste katkemise probleeme, millede lahendamiseks otsitakse võimalusi. 2012 Kalastuse teabekeskus Kogemuste jagamine Hiiumaal

Kogemuste jagamine Hiiumaal

Hiiumaa jõgede seisukorra pärast muretsevad inimesed korraldasid seminari, kuhu kutsuti ka meie esindajaid Happyfishi kogemuste jagamiseks. Ka Hiiumaa jõgedel on sarnaseid setete ladestumise ja ühenduste katkemise probleeme, millede lahendamiseks otsitakse võimalusi.

Kogemuste jagamine Hiiumaal
Meelis Hiiumaa seminaril, oktoober 2012
Hiiukala 29.11.2012

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kogemuste jagamine Hiiumaal

Meelis Hiiumaa seminaril, oktoober 2012 Hiiukala 29 11 Hiiumaa jõgede seisukorra pärast muretsevad inimesed korraldasid seminari, kuhu kutsuti ka meie esindajaid Happyfishi kogemuste jagamiseks. Ka Hiiumaa jõgedel on sarnaseid setete ladestumise ja ühenduste katkemise probleeme, millede lahendamiseks otsitakse võimalusi.

Kogemuste jagamine Hiiumaal

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »