Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Toimus kohtumine Kiigumõisa allikate taastamise töödega seotud inimeste ja asutuste esindajatega. Tutvustasime projekti ja edasisi plaane Keskkonnaameti, RMK ja Roosna-Alliku valla esindajatele ning kohalikule maaomanikule, Anatoli Va¹t¹enkole, kes lahkesti võimaldas koosoleku läbiviimise enda kaunis kodus. Täname veelkord! Üles kerkis mitmeid teemasid ja mõtteid, mida projekti elluviimisel koos arutada ja lahendada. Suureks abiks oli ka AS Maves eksperdi Madis Metsuri kohalviibimine. 2013 Kohtumine projekti osapoolte ja maaomanikuga

Kohtumine projekti osapoolte ja maaomanikuga

28. augustil 2013

Toimus kohtumine Kiigumõisa allikate taastamise töödega seotud inimeste ja asutuste esindajatega. Tutvustasime projekti ja edasisi plaane Keskkonnaameti, RMK ja Roosna-Alliku valla esindajatele ning kohalikule maaomanikule, Anatoli Va¹t¹enkole, kes lahkesti võimaldas koosoleku läbiviimise enda kaunis kodus. Täname veelkord! Üles kerkis mitmeid teemasid ja mõtteid, mida projekti elluviimisel koos arutada ja lahendada. Suureks abiks oli ka AS Maves eksperdi Madis Metsuri kohalviibimine.

Kohtumine projekti osapoolte ja maaomanikuga
Kiigumõisa, 28.08.2013

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kohtumine projekti osapoolte ja

Kiigumõisa, 28 08 Toimus kohtumine Kiigumõisa allikate taastamise töödega seotud inimeste ja asutuste esindajatega. Tutvustasime projekti ja edasisi plaane Keskkonnaameti, RMK ja Roosna-Alliku valla esindajatele ning kohalikule maaomanikule, Anatoli Va¹t¹enkole, kes lahkesti võimaldas koosoleku läbiviimise enda kaunis kodus. Täname veelkord! Üles kerkis mitmeid teemasid ja mõtteid, mida projekti elluviimisel koos arutada ja lahendada. Suureks abiks oli ka AS Maves eksperdi Madis Metsuri kohalviibimine.

Kohtumine projekti osapoolte ja maaomanikuga

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »