Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
LIFE Wetlands korraldas Riias konverentsi ja õppereisi "Conservation and management of Wetland Habitats". Osalesime ka ja meil oli võimalus teha suuline ettekanne. 2017, Läti Ülikool Konverents Riias

Konverents Riias

14. juulil 2017

LIFE Wetlands korraldas Riias konverentsi ja õppereisi "Conservation and management of Wetland Habitats". Osalesime ka ja meil oli võimalus teha suuline ettekanne.

Meie ettekanne oli teemal "Freshwater habitats in Estonia and LIFE". Põhjalikumalt tutvustasime projekte Happyfish, Happyriver ja Springday. Meie ettekanne oli ainuke, mis rääkis jõgede ning allikate ja allikasoode kaitsest ja taastamisest. Seetõttu oli ka huvi väga suur. Toimusid ka elupaikade taastami9se alade külastused.

Konverents Riias
Meelis Tambets, 12.07.2017, Läti Ülikool

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Konverents Riias

Meie ettekanne oli teemal "Freshwater habitats in Estonia and LIFE" Põhjalikumalt tutvustasime projekte Happyfish, Happyriver ja Springday LIFE Wetlands korraldas Riias konverentsi ja õppereisi "Conservation and management of Wetland Habitats". Osalesime ka ja meil oli võimalus teha suuline ettekanne.

Konverents Riias

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »