Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Projekt on edukalt ellu viidud, kuid kuidas läheb elu edasi peale projekti lõppu? pdf 0,7Mb) LIFE-järgne tegevuskava koostatud

LIFE-järgne tegevuskava koostatud

3. dets. 2018

Projekt on edukalt ellu viidud, kuid kuidas läheb elu edasi peale projekti lõppu?

Projekti eesmärgid on saavutatud - jõgi taasavatud, tõugjad asustatud ja luht võsast puhastatud. Kas see kõik jääb ka kestma, sellele annab vastuse projekti meeskonna poolt koostatud LIFE-järgne tegevuskava. 

 

pdf Tegevuskava (.pdf 0,7Mb).

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE-järgne tegevuskava koostatud

Projekti eesmärgid on saavutatud - jõgi taasavatud, tõugjad asustatud ja luht võsast puhastatud Kas see kõik jääb ka kestma, sellele annab vastuse projekti meeskonna poolt koostatud LIFE-järgne tegevuskava Projekt on edukalt ellu viidud, kuid kuidas läheb elu edasi peale projekti lõppu?

LIFE-järgne tegevuskava koostatud

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »