Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Tähistasime LIFE programmi ja Loodusdirektiivi 20. aastapäeva Palupõhjas. Ilus päev möödus loodushuvilistel lodi Jõmmuga Emajõel projekti alal loodust nautides. Alam-Pedjal on praegu kõige ilusam aeg aastast- kevadine suurvesi koos lindude sagimise ja taimede õitsema hakkamisega. Hommikupoolikul sai looduse vägevusest ja ilust osa üle 50 loodussõbra , nende seas ka grupp taanlasi. Loodussõbrad lodi Jõmmu tekil LIFE 20 aastapäev

LIFE 20 aastapäev

Tähistasime LIFE programmi ja Loodusdirektiivi 20. aastapäeva Palupõhjas. Ilus päev möödus loodushuvilistel lodi Jõmmuga Emajõel projekti alal loodust nautides. Alam-Pedjal on praegu kõige ilusam aeg aastast- kevadine suurvesi koos lindude sagimise ja taimede õitsema hakkamisega. Hommikupoolikul sai looduse vägevusest ja ilust osa üle 50 loodussõbra , nende seas ka grupp taanlasi.

LIFE 20 aastapäev
Loodussõbrad lodi Jõmmu tekil.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE 20 aastapäev

Loodussõbrad lodi Jõmmu tekil Tähistasime LIFE programmi ja Loodusdirektiivi 20. aastapäeva Palupõhjas. Ilus päev möödus loodushuvilistel lodi Jõmmuga Emajõel projekti alal loodust nautides. Alam-Pedjal on praegu kõige ilusam aeg aastast- kevadine suurvesi koos lindude sagimise ja taimede õitsema hakkamisega. Hommikupoolikul sai looduse vägevusest ja ilust osa üle 50 loodussõbra , nende seas ka grupp taanlasi.

LIFE 20 aastapäev

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »