Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Poolas, Suwalki piirkonnas asuva Wigry Rahvuspargi esindajad viibisid Eestis õppereisil. LIFE Wigry esindajad Viidumäel, aprill 2017 LIFE Wigry projekti esindajate külaskäik

LIFE Wigry projekti esindajate külaskäik

25. aprillil 2017

Poolas, Suwalki piirkonnas asuva Wigry Rahvuspargi esindajad viibisid Eestis õppereisil.

Rahvuspargis viiakse ellu LIFE projekti "Endangered species and habitats protection of the Natura 2000 “Ostoja Wigierska” site" LIFE11 NAT/PL/000431  http://www.life.wigry.org.pl/cms,page,2,en.html. Eestis tutvuti mitmete LIFE projektide kogemustega, sealhulgas ka Springday ja Happyriveri töödega. Kokkusaamine oli väga viljakas ja planeerisime edasist koostööd niing kogemustevahetust.

LIFE Wigry projekti esindajate külaskäik
LIFE Wigry esindajad Viidumäel, aprill 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE Wigry projekti esindajate

Rahvuspargis viiakse ellu LIFE projekti "Endangered species and habitats protection of the Natura 2000 “Ostoja Wigierska” site" LIFE11 NAT/PL/000431   http://www life Poolas, Suwalki piirkonnas asuva Wigry Rahvuspargi esindajad viibisid Eestis õppereisil.

LIFE Wigry projekti esindajate külaskäik

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »