Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Konverents oli sisukas ja töine ning tagasiside väga positiivne! Kokku osales 34 eksperti 14 Euroopa riigist LIFE jõgede ja liikide teemaseminar

LIFE jõgede ja liikide teemaseminar

LIFE korraldab iga viie aasta tagant teatud valdkonnale pühendatud seminari. Käesoleval aastal oli kord vaadelda jõged kaitse ja taastamisega ning vees elutsevate kaitsealuste liikidega toimuvat. Konverentsi korraldas Astrale GEIE ja toimumiskohaks valiti Tartu, kuna viimastel aastatel on siin ellu viidud edukas Happyfish projekt ja käimas on Laeva jõe alamjooksu taastamisprojekt Happyriver.

Konverents oli sisukas ja töine ning tagasiside väga positiivne! Kokku osales 34 eksperti 14 Euroopa riigist.

LIFE jõgede ja liikide teemaseminar

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE jõgede ja liikide

LIFE korraldab iga viie aasta tagant teatud valdkonnale pühendatud seminari Käesoleval aastal oli kord vaadelda jõged kaitse ja taastamisega ning vees elutsevate kaitsealuste liikidega toimuvat

LIFE jõgede ja liikide teemaseminar

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »