Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Allikasoo õpperaja ülevaatus LIFE programmi esindajad Viidumäel

LIFE programmi esindajad Viidumäel

28. sept. 2016

Projekti iga-aastane ülevaatus toimus seekord Viidumäel. LIFE programmi poolne seiraja Luule Sinnisov NEEMO kontsernist hindas projekti sisuliste ja tehniliste tegevuste hetkeseisu ja edenemist. 

LIFE programmi esindajad Viidumäel
Allikasoo õpperaja ülevaatus

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE programmi esindajad Viidumäel

Projekti iga-aastane ülevaatus toimus seekord Viidumäel LIFE programmi poolne seiraja Luule Sinnisov NEEMO kontsernist hindas projekti sisuliste ja tehniliste tegevuste hetkeseisu ja edenemist

LIFE programmi esindajad Viidumäel

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »