Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Sellel aastal on suurepärane võimalus tähistada LIFE programmi ja Loodusdirektiivi 26. aastapäeva taaselustatud Laeva jõe piduliku avamisega. mai 2018 LIFE programmi ja Natura 2000 päeva tähistamine

LIFE programmi ja Natura 2000 päeva tähistamine

21. mail 2018

Sellel aastal on suurepärane võimalus tähistada LIFE programmi ja Loodusdirektiivi 26. aastapäeva taaselustatud Laeva jõe piduliku avamisega.

21. mail toimus pidulik sündmus, kus kõikide asjasosalistega kogunesime taastatud Laeva jõe äärde, et üheskoos meenutada, kuidas sellise suure teoni jõudsime. Ühtlasi asustasime ka paar tuhat eelmisel aastal Haaslaval inkubeeritud tõugjat ja lõpuks lõikas keskkonnaminister Siim Kiisler läbi ka üle jõe tõmmatud lindi. Jõgi on ametlikult avatud! See positiivne sündmus leidis laialdast kajastamist peamistes telekanalites ja kirjutavas pressis.

LIFE programmi ja Natura 2000 päeva tähistamine
Laeva jõe avamine, 21. mai 2018

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE programmi ja Natura

21 mail toimus pidulik sündmus, kus kõikide asjasosalistega kogunesime taastatud Laeva jõe äärde, et üheskoos meenutada, kuidas sellise suure teoni jõudsime Sellel aastal on suurepärane võimalus tähistada LIFE programmi ja Loodusdirektiivi 26. aastapäeva taaselustatud Laeva jõe piduliku avamisega.

LIFE programmi ja Natura 2000 päeva tähistamine

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »